Mikroplaka Okuyucular (Eliza Okuyucular)

Mikroplaka okuyucu ("mikropleyt okuyucu", "mikroplak okuyucu" veya "mikroplak fotometre" olarak da bilinir), mikrotitre plakalar aracılığı ile numunelerdeki biyolojik, kimyasal veya fiziksel olayları tespit etmek ve ölçmek için kullanılan bir cihazdır. Farmasötik ve biyoteknoloji endüstrisinde, ve akademik organizasyonlarda araştırma, ilaç keşfi, biyolojik tahlil validasyonu, kalite kontrol ve üretim süreçlerinde yaygın olarak kullanılırlar.

Rotalab, tek modlu okuyucular (sadece absorbans, lüminesans ya da nefelometri) ve multi-mod okuyucular (çok modlu okuyucular) sağlamaktadır. Multi-mod okuyucularımız absorbans, floresans, FRET, TRF, TR-FRET, floresans polarizasyon, lüminesans (BRET dahil) ve AlphaScreen® olmak üzere sekiz deteksiyon moduna kadar donanıma sahiptirler.

Mikroplaka okuyucularımız, HTRF®, LanthaScreen®, Transcreener® FI, Transcreener® FP, Transcreener® TR-FRET, DLR™ Assay System ve MycoAlert™ gibi assay teknolojilerindeki üstün performansları sayesinde reaktif şirketlerinden sertifikasyon almışlardır. Buna ek olarak, mikroplaka okuyucularımızın yazılımı, standart olarak FDA 21 CFR part 11 uyumluluğuna sahiptir.

Mikroplaka okuyucularımızın tamamı Alman yapımı olup piyasadaki en yüksek kaliteyi temsil etmektedirler.

  • Tek-Modlu Mikroplaka Okuyucular

    Tek-Modlu Mikroplaka Okuyucular

  • Multi-Mod Mikroplaka Okuyucular

    Multi-Mod Mikroplaka Okuyucular

  • Mikroplaka Okuyucu Aksesuarları

    Mikroplaka Okuyucu Aksesuarları

  • X