Kit Saklama Dolapları İçin Faydalı Bilgiler

1- Numune Güvenliği 
2- Ürün Kalitesi
3- Doğru Saklama Sıcaklığı

 

       1- Numune Güvenliği 

     Ürünleriniz tehdit altındayken, hızlı bilgilendirme koruma için çok önemlidir. Bu nedenden dolayı NÜVE, en iyi korumayı sağlamak için GSM alarm modülünü geliştirdi. Herhangi bir alarm durumunda ( sıcaklığın tolerans değerlerinin dışına çıkması, elektrik kesintisi, kapının açık kalması, sıcaklık sensörü arızası gibi ) belirleyeceğiniz cep telefonlarına AlerText™ kısa mesaj atarak kullanıcıları uyarır. 

     Eğer servis anlaşması yapılmış ise servis mühendisine de uyarı mesajı gönderilir ve soruna anında müdahale edilir. Gerekli görülürse örnekler başka bir cihaza taşınarak zarar görmeleri engellenir. 

 

       2-Ürün Kalitesi

     NÜVE Kit Saklama Dolapları geniş bir gözlem penceresine sahiptir ve ürünler kolayca gözlemlenebilir. Aradığınız ürünü önce dışarıdan gözlemleyerek daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kit saklama dolabının kapısını açmadan önce almak istediğiniz ürünün yerini belirleyin. Böylece kapı açık kalma süresi azalacaktır ve kan dolabı içinde çok daha az sıcaklık artışı olacaktır. 

- En iyi koruma ve en yüksek ürün kalitesi için kararlı sıcaklığın önemi büyüktür.

- Rafları aşırı yüklemeyin. Hava dolaşımı sağlamak için ürünler arasında mutlaka boşluklar bırakın. Böylece ideal sıcaklık dağılımı elde edersiniz.

 

       3- Doğru Saklama Sıcaklığı

- Saklama sıcaklığı ürünlerin ve kutularının üzerinde belirtilmiştir. Eğer belirtilmemiş ise üretici firmadan doğru saklama sıcaklığını öğrenin. 

 

Burada verilen Faydalı Bilgiler herkes tarafından ulaşılabilecek genel bilgilerden derlenmiştir. Bu bilgiler müşterilerimize NÜVE'nin bir hizmetidir ve iyi niyetimizle oldukları gibi yayınlanmaktadırlar. NÜVE, bu bilgilerle ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmez. Bu bilgileri kullanmadan önce doğrululuğu kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Kit Saklama Dolapları İçin Faydalı Bilgiler
X